וו גרירה לרכב מחיר

השדרוג הכי טוב לרכב שלך

מי לא מחפש שדרוגים לרכב שלו, כאלו שלא רק יהפכו את הרכב ליפה יותר אלא לנוח ומועיל יותר. אם אתם רוצים פרט קטן אך משמעותי שישדרג את הרכב שלכם, וו גרירה זה הדבר שאתם מחפשים. וו גרירה מותקן בקלות ומאפשר לכם לחבר עגלה נגררת בהתאם לרכב שברשותכם, כך תוכלו להתנייד עם ציוד נוסף, ציוד עבודה או פנאי, לגרור סירה, אופנוע ים, רכב אחר ועוד.

מי יכול להתקין וו גרירה?

וו גרירה יכול להיות מותקן בכל כלי רכב לפי הגדרות היצרן והיבואן, ויכול לחבר אליו נגררים בגבולות היכולת שלו לפי משקל וגודל. לפני התחלת תהליך חיבור וו גרירה, ודאו שהרכב שלכם עומד בקריטריונים ויכול להתחבר לעגלה נגררת. כדי לקבל על וו גרירה לרכב מחיר מתאים פנו למקצוענים בלבד כדי שה-וו והתהליך בו הוא יותקן יתבצעו בצורה הטובה ביותר ללא תקלות.

תהליך ההתקנה פשוט ומהיר

כדי לקבל על וו גרירה לרכב מחיר הוגן, בררו בכמה סוכנויות ומוסכים ובצעו סקר שוק קצר. חשוב מאוד להתקין אותו במקום מוסמך שלא יפגע בשלדת הרכב, כך שיותקן וו גרירה מקורי בלבד. מצד שני, אל תסכימו לקבל על וו גרירה מחיר גבוה מאוד וכל עוד הצוות המתקין עומד בתנאים, שלא יגלשו מטווח המחירים הממוצע בשוק. בנוסף להתקנת ה-וו חשוב לעדכן את משרד הרישוי על ההתקנה ולשלם את האגרה השנתית החדשה לרכב.

התקנת וו גרירה על הצד הטוב ביותר

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מומחית בשיווק ומכירת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורכבים חשמליים וגם מתקנת ומייצרת נגררים באיכות הטובה ביותר, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים או 04-6591401 לבירור על אופנועים וקטנועים ונשמח לעמוד לשירותכם.