וו גרירה לרכב

וו גרירה למטענים ונגררים

אם כחלק מהעבודה שלכם או אפילו בטיולים הרבים אליהם אתם יוצאים, אתם מרגישים שכבר אין מקום בתא המטען, בטח חשבתם לעצמכם למה שלא תרכשו גרר שיעזור לכם בהסעת מטען נוסף. בחיבור נגרר לרכב לא תצטרכו לשבור את הראש בכל פעם שמעמיסים סחורה או ציוד ובטח לא לכלכך את המושבים ברכב. וו גרירה לרכב הוא פתרון נהדר לבעיה זו ויכול לשאת נגררים במשקל רב בהתאם לרכב ולדרישה. וו גרירה לא דורש התקנה ארוכה והמחירים נוחים, ודאי עבור היתרונות הגלומים בו. אם אתם רוצים וו גרירה באופן הפשוט והקל ביותר, צרו עוד היום קשר עם בעלי מקצוע מוסמכים ותפתרו את כל הבעיות.

התקנה פשוטה ומהירה

וו גרירה לרכב פרטי ולרכבים מסחריים מותקן תוך כמה שעות. ניתן גם להשאיר את הרכב ולחזור כשהוא ומכן. לאחר ההתקנה חשוב לזכור לעדכן את משרד הרישוי על השינוי ברכב ולאחר מכן לשלם את האגרה החדשה של רישיון הרכב. וו גרירה ניתן להתקין כמעט לכל רכב אך חשוב שהמתקינים יבצעו את העבודה בצורה יסודית ללא בעיות כדי ש-וו הגרירה אכן יבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר ולא יישבר או יישחק במהרה. לוו גריה משמעות גדולה כיוון שהוא מחזיק את הנגרר שיכול להגיע למשקלים כבדים מאוד, ודאי כשמדובר בנסיעה בכבישים מהירים או בכבישי שטח.

התקנת וו גרירה: רק אצל בעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מומחית בשיווק ומכירת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורכבים חשמליים וגם מתקנת ומייצרת נגררים באיכות הטובה ביותר, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים או 04-6591401 לבירור על אופנועים וקטנועים ונשמח לעמוד לשירותכם.