סוכן רכב תפעולי

רכב תפעולי לשיפור העבודה

אחד הדברים שחוסכים בזמן עבודה יקר, בשינוע אנשים וסחורות וחיסכון רציני בזמן, זהו הרכב התפעולי. רכב תפעולי בשונה מכלי רכב רגילים הוא בעל מנוע חשמלי כך מושג חיסכון באנרגיה גם בעבודות מאמצות במיוחד. רכב תפעולי משולב בכל תחום בחיינו: רכבים תפעוליים בספורט, רכבי בטחון, רכבים תפעולי לפארקים וגינות, רכבים תפעוליים במפעלים ועוד. רכב חשמלי גם מסייע לאנשים בעלי מוגבלויות ניידות ממקום למקום ולא רק לצרכי עבודה. רכב תפעולי חסכוני באנרגיה, קטן וקומפקטי אך מבצע את עבודתו נאמנה ולאורך זמן.

מתלבט בבחירת רכב תפעולי?

מי שמתלבט בבחירת רכב תפעולי או שוקל את הקנייה, סוכן רכב תפעולי יעמוד לשירותכם ויסייע בכל מה שצריך. סוכן הרכב יסביר לכם על סוגי הרכבים השונים, מאפייניו הבולטים של כל רכב ואפשרויות הגרירה וההובלה שהוא מאפשר. רכבים תפעוליים מגיעים במגוון עיצובים ואביזרים אותם ניתן להוסיף לנוחות מקסימלית. רכב תפעולי קונים רק ממקום מאושר ומוסמך, לאחר נסיעת מבחן קצרה והתרשמות ממאפייניו.

רכב תפעולי רק מסוכן מנוסה

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מומחית בשיווק ומכירת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורכבים חשמליים וגם מתקנת ומייצרת נגררים באיכות הטובה ביותר, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים או 04-6591401 לבירור על אופנועים וקטנועים ונשמח לעמוד לשירותכם.