סנדל לנגרר

מגנו את הנגרר שלכם בכל מחיר

אחת הבעיות עם כלי רכב, נגררים וכל מה ששור בהם היא העובדה שהם חשופים ברחוב, בחנייה או בכל מקום שנעזוב אותם. מקרים של גניבות ופגיעות בכלי רכב מתרחשות לא מעט וחשוב שתדעו שההגנה על היקר לכם היא בידיים שלכם. הנגרר שרכשתם לא יהיה בטוח בלי סנדל לנגרר. הסנדל מתלבש על גלגלי הנגרר ומונע את היכולת שלהם לזוז וכך גם להיגנב.

התאמה לכל סוגי הנגררים

הסנדל שמתלבש על גלגל הנגרר שלכם יכול להיות מותאם לפי בכל צורה וגודל. ללא מפתח מתאים, אף אחד לא יוכל לנסר או להרוס את הסנדל וכך לא יוכל להזיז את הנגרר שלכם אפילו לא סנטימטר. הסנדל מספר הגנה מיטבית וכשקונים סנדל, רצוי לקנות סנדל בולט שיהיה קל לזהות כבר מהתקרבות לנגרר כך שהגנב העתידי שיגיע לגנוב את הנגרר יבחין בו ולא יגרום לא נזק מניסיונות גרירה כושלים. בקניית סנדל ודאו שהמקום אמין, מקצועי ומנוסה שיתאים את הסנדל בצורה מושלמת.

סנדלים לנגררים זה אנחנו

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מומחית בשיווק ומכירת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורכבים חשמליים וגם מתקנת ומייצרת נגררים באיכות הטובה ביותר, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים או 04-6591401 לבירור על אופנועים וקטנועים ונשמח לעמוד לשירותכם.