עגלה נגררת עד 500

עגלה נגררת לחיים קלים יותר

אם אתם מסוג האנשים שיוצאים הרבה לקמפינג עם המשפחה וכל פעם מחדש מנסים להסתדר עם דחיסת האוהלים לתא המטען, או שהעבודה שלכם בעסק הקטן שפתחתם דורשת ציוד וכלים רבים אך אתם לא מוכנים לוותר על הרכב הפרטי שלכם לטובת טנדר, עגלה נגררת היא בדיוק הדבר בשבילכם. עגלה נגררת עד 500 קילו יכולה להתאים לרוב סוגי כלי הרכב, ניתנת לחיבור ולפירוק בקלות ובמהירות ותשפר את היום יום שלכם בצורה נפלאה. עגלה נגררת היא לא רק הפתרון הטוב ביותר אלא גם הכי נוח והכי משתלם.

עגלה נגררת קונים באחריות

לפני רכישת הגעלה חשוב לוודא את איכות המקום והיצרן ממנו קונים. העגלה חייבת להיות חזקה ומידה, עגלה שלא מחלידה לאחר פרק זמן קצר והגלגלים שלה תקינים וחזקים. חשוב לוודא שהעגלה אכן מתאימה לסוג הציוד העיקרי שאתם מעוניינים להוביל עליה אך בכל מקרה תוכלו להוביל עליה כל דבר עד המשקל הנקוב בהגבלות. העגלה מגיעה עם כל האישורים וניתן להוסיף לה כיסוי מותאם.

עגלה נגררת לכל מטרה

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מומחית בשיווק ומכירת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורכבים חשמליים וגם מתקנת ומייצרת נגררים באיכות הטובה ביותר, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים או 04-6591401 לבירור על אופנועים וקטנועים ונשמח לעמוד לשירותכם.