עגלות ונגררים

להוביל ציוד בנוחות

אם אתם רוצים לשים סוף לבעיות המטען, הפתרון ממש מעבר לפינה. אחרי שתתקינו וו גרירה ותרכשו את העגלה הבאה שלכם, החיים שלכם ישתנו מקצה לקצה. עגלה או נגרר משפרים את הנוחות שלכם פלאים ויתנו לכם להוביל את כל מה שתרצו: עגלות לבעלי חיים, נגררים לסחיבת ציוד ומשא, גרירת קרונות, עגלה שטוחה ועוד. עגלות ונגררים מיועדים גם לשימוש אישי כמו פנאי וספורט וגם לצרכי עסקים ועבודה.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת עגלה או נגרר

לפני שאתם רוכשים את העגלה או הנגרר הבאים שלכם, חשוב לוודא תחילה שהם אכן מתאימים לרכב שלכם וכמובן שהם יתאימו לשימוש שלשמו אתם רוכשים אותם. עגלות נגררות לרכב בצפון שמיועד בעיקר לנסיעה שטח יהיו שונות במאפייניהם מעגלות לכבישי אספלט וכמובן הובלת בעלי חיים או מוצרי מזון. בנוסף, העגלה חייבת להיות ממקור אמין, איכותי ומנוסה וכמובן שמציע מחיר אטרקטיבי. בנוסף לרכישת העגלה חשוב לוודא ש-וו הגרירה מותאם לעגלה ומותקן כראוי.

העגלה הבאה שלכם כבר מחכה לכם

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מומחית בשיווק ומכירת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורכבים חשמליים וגם מתקנת ומייצרת נגררים באיכות הטובה ביותר, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים או 04-6591401 לבירור על אופנועים וקטנועים ונשמח לעמוד לשירותכם.