קטנוע למכירה

כיצד לבחור את הקטנוע הבא שלכם

רכישת קטנוע חדש היא לא פחות מאירוע מרגש. קטנוע שינייד אתכם ממקום למקום יכול לשמש לא רק לצרכי פנאי באופן אישי אלא גם לצרכי עבודה ולכן חשוב לבחור אותו נכון. לפני שבוחרים קטנוע חשוב להחליט על הדגם המבוקש, נפח המנוע, ציוד שנלווה אליו כמו קסדה, מנעול וציוד רכיבה ובנוסף לבדוק את הביטוח שהוא דורש, עלות טיפולים וחלקי חילוף. בחיפוש קטנוע למכירה הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להקצות לעצמכם טווח מחירים לפי סקר שוק קצר שילמד אתכם על מה שמוצע בקטגוריה הנבחרת.

בדיקת ליקויים והיסטוריית תאונות

לפני שאתם מסכמים על מחיר ושולחים את הקטנוע הבא שלכם לבדיקה, סכמו שעלות תיקון הליקויים שיכולים להתגלות היא על הצד המוכר כדי למנוע בעיות. בדקו את הרישיון של הקטנוע ואת הטסט הקרוב שלו ובמידה והוא לא עבר טסט, לברר למה. כל הבירורים האלה חשובים מאוד כיוון שרכישה של קטנוע משומש בו הוחלפו חלקים רבים או שהרישיון שלו לא בתוקף עלולים ליצור לכם לא מעט בעיות.

קטנועים חדשים ומשומשים רק דרך אביב סוכנויות

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מומחית בשיווק ומכירת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורכבים חשמליים וגם מתקנת ומייצרת נגררים באיכות הטובה ביותר, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים או 04-6591401 לבירור על אופנועים וקטנועים ונשמח לעמוד לשירותכם.