עוברים דירה? עובדים בחקלאות? צריכים להעביר בעלי חיים או אפילו לפתוח עסק על עגלה נגררת?  הגעתם לכתבה הנכונה שתעזור לכם להבין אילו תוספות תוכלו למצוא לרכב ולנגרר שלכם והיכן משיגים עבורו חלקי חילוף. לפניכם סקירה של תוספות ואביזרים שאולי לא הכרתם.

לגרור בבטחה
זקוקים לנגרר? כיום רבים מחפשים נגררים מיוחדים לפי הצורך, לגרירת מטען למשל בהעברת דירה או לפרויקט מסוים בין אם מדובר בנגרר זמני או קבוע חשוב להקפיד לבחור נגרר המותאם למידות הרכב (פרטי או מסחרי – רשום ברישיון כמה מותר לגרור). שימו לב שיש גם נגררים ייעודיים כמו למשל נגררי סולר או נגררי חירום ואפילו נגררים לבעלי חיים – למשל אם יש לכם סוס ואתם מסיעים אותו לתחרויות רכיבה. הבדל נוסף הוא בין נגררים סגורים ובין נגררים פתוחים וכן, כדאי לדעת שגם קיימת אפשרות לרכוש נגרר או פשוט לשכור נגרר אם אתם זקוקים לו באופן זמני לתקופה מוגבלת.

אפשרות נוספת היא להתקין ווי גרירה קבועים או נשלפים וכך שתמיד תהיה לכם האפשרות לגרור עד משקל וגודל מסוים כך למשל במקרה של וו גרירה ורטיקלי אין אפילו סימן לוו הגרירה בעת נסיעה (אך יש להסיר את הקצה שלו כאשר הרכב אינו בנסיעה).
כיום יש גם נגררים לבתי עסק כמו למשל, נגרר לבית קפה, פיצרייה, חומוס ואפילו משחקייה ניידת. כל הנגררים הללו מצריכים אישורים מיוחדים מכיוון שמדובר בעסק לכל דבר.

אם כבר יש לכם נגרר ואתם מחפשים עבורו חלקים תוכלו למצוא מגוון חלקים לנגררים כמו ארגז שחור, גלגל נוסף (כאשר מדובר בעגלה נגררת), מדבקות מחזירות אור ומעצור לגלגלים, שרשרת אבטחה, שקע ותקע ועוד.
כך או כך, אל תתחילו בנסיעה עם נגרר בלי שבדקתם שיש לכם את כל החלקים עבורו ע"פ הרישיון ואת התוספות הנדרשות לגרירה בטוחה. שימו לב שלנגרר יש טסט בתוקף ומומלץ להעביר את הנגרר בדיקת בלמים לפחות אחת לשנה.

לשדרג את הקיים – להחליף את הפגום
הרכב או הנגרר שלכם זקוק לחלקי חילוף חיוניים כדי להמשיך את הפעילות?, ואין לכם מושג איך ניתן להשיג אותם? כדאי לחפש חברה המתמחה בתחום פירוק הרכבים ומציעה חלפים מפירוק או לסוגים שונים של רכבים ונגררים כמו גם היצע רחב של אביזרים לכל צורך בין אם מדובר ברכב פרטי, נגרר יעודי, רכב תפעולי או מיול לנסיעה בכביש או בתנאי שטח.

בכל מקרה, לעולם אל תתפשרו על איכות הנגרר שלכם או על החלפים שלו. מדובר בביטחון האישי שלכם ושל הנוסעים. חשוב לבחור חברה מובילה בתחומה, ותיקה ואמינה המציעה מוצרים לבחירה הן חדשים והן יד שנייה ובמקרים ספציפיים יתכן שתעדיפו שיתכננו וייצרו עבורכם בהתאמה אישית את ההנגרר שלכם על פי הצורך הייחודי שלכם.
חברות המתמחות במגוון רחב של שירותים כגון שירותי מוסך, חלפים, נגררים, מכירה והשכרה של רכבים ונגררים, אלו חברות המשקיעות בבקרת איכות בין אם בייצור מקומי או ייבוא. אם בחרתם לקחת חלפים מרכב שעבר תאונה או פירוק, בדקו היטב את הדגם של הרכב ואת שנת הייצור. במקרים כאלו לעיתים אפשר למצוא "מציאות" נהדרות אך הם לא תמיד מתאימים בדיוק לדגם שלכם.

אצלנו תוכלו למצוא שירות מעולה כולל תכנון והכנה אישית של כל סוג נגרר, כולל העברת הרישוי הנדרש והתקנת ווי גרירה, נשמח לעמוד לשירותכם.