עגלה נגררת לחיים קלים יותר

אם אתם מסוג האנשים שיוצאים הרבה לקמפינג עם המשפחה וכל פעם מחדש מנסים להסתדר עם דחיסת האוהלים לתא המטען, או שהעבודה שלכם בעסק הקטן שפתחתם דורשת ציוד וכלים רבים אך אתם לא מוכנים לוותר על הרכב הפרטי שלכם לטובת טנדר, עגלה נגררת היא בדיוק הדבר בשבילכם. עגלה נגררת עד 500 קילו יכולה להתאים לרוב סוגי כלי הרכב, ניתנת לחיבור ולפירוק בקלות ובמהירות ותשפר את היום יום שלכם בצורה נפלאה. עגלה נגררת היא לא רק הפתרון הטוב ביותר אלא גם הכי נוח והכי משתלם.

עגלה נגררת קונים באחריות

לפני רכישת העגלה חשוב לוודא את איכות המקום והיצרן ממנו קונים. העגלה חייבת להיות חזקה ועמידה, עגלה שלא מחלידה לאחר פרק זמן קצר והגלגלים והמכלולים שלה תקינים וחזקים. חשוב לוודא שהעגלה במידות הנכונות לסוג הציוד העיקרי שאתם מעוניינים להוביל עליה אך בכל מקרה תוכלו להוביל עליה כל דבר עד המשקל הנקוב בהגבלות. העגלה מגיעה עם רישיון וטסט לשנה.

עגלה נגררת לכל מטרה

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מייצרת ומתקנת  נגררים באיכות הטובה ביותר. מומחית בשיווק רכבי שטח מיולים ורכבים חשמליים, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות התקשרו ל 04-6424001 לבירור על נגררים , נשמח לעמוד לשירותכם.