וו גרירה למטענים ונגררים

אם כחלק מהעבודה שלכם או אפילו בטיולים הרבים אליהם אתם יוצאים, אתם מרגישים שכבר אין מקום בתא המטען, בטח חשבתם לעצמכם למה שלא תרכשו נגרר שיעזור לכם בהסעת מטען נוסף. בחיבור נגרר לרכב לא תצטרכו לשבור את הראש בכל פעם שמעמיסים סחורה או ציוד ובטח לא לכלכך את המושבים ברכב. וו גרירה לרכב הוא פתרון נהדר לבעיה זו ויכול לשאת נגררים במשקל רב בהתאם לרכב ולדרישה. וו גרירה לא דורש התקנה ארוכה והמחירים נוחים, ודאי עבור היתרונות הגלומים בו. אם אתם רוצים וו גרירה באופן הפשוט והקל ביותר, צרו עוד היום קשר עם בעלי מקצוע מוסמכים ותפתרו את כל הבעיות.

התקנה פשוטה ומהירה

וו גרירה לרכב פרטי ולרכבים מסחריים מותקן תוך כמה שעות. ניתן להשאיר את הרכב ולחזור כשהוא מוכן. לאחר ההתקנה חשוב לזכור לעדכן את משרד הרישוי על השינוי ברכב ולאחר מכן ולקבל רישיון רכב מעודכן עם וו גרירה. וו גרירה ניתן להתקין כמעט לכל רכב  בהתאם להוראות היצרן ואישור משרד התחבורה אך חשוב שהמתקינים מורשים יבצעו את העבודה בצורה יסודית .    לוו גרירה משמעות גדולה כיוון שהוא מחזיק את הנגרר שיכול להגיע למשקלים כבדים מאוד, ודאי כשמדובר בנסיעה בכבישים מהירים או בכבישי שטח.

התקנת וו גרירה: רק אצל בעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מייצרת ומתקנת  נגררים באיכות הטובה ביותר. מומחית בשיווק ומכירת רכבי שטח מיולים ורכבים חשמליים, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון. ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות לבירור על נגררים והתקנים התקשרו ל 04-6424001  נשמח לעמוד לשירותכם.