השדרוג הכי טוב לרכב שלך

מי לא מחפש שדרוגים לרכב שלו, כאלו שלא רק יהפכו את הרכב ליפה יותר אלא לנוח ומועיל יותר. אם אתם רוצים פרט קטן אך משמעותי שישדרג את הרכב שלכם, וו גרירה זה הדבר שאתם מחפשים. וו גרירה מותקן בקלות ומאפשר לכם לחבר עגלה נגררת בהתאם לרכב שברשותכם, כך תוכלו להתנייד עם ציוד נוסף, ציוד עבודה או פנאי, לגרור סירה, אופנוע ים, רכב אחר ועוד.

מי יכול להתקין וו/התקן גרירה?

וו גרירה יכול להיות מותקן בכל כלי רכב לפי הגדרות היצרן והיבואן, ויכול לחבר אליו נגררים בגבולות היכולת שלו לפי משקל וגודל. לפני התחלת תהליך חיבור וו גרירה, ודאו שהרכב שלכם עומד בקריטריונים ויכול להתחבר לעגלה נגררת. כדי לקבל על וו גרירה לרכב מחיר מתאים פנו למקצוענים בלבד כדי שה-וו והתהליך בו הוא יותקן יתבצעו בצורה הטובה ביותר ללא תקלות ועל פי התקן.

תהליך ההתקנה פשוט ומהיר

כדי לקבל על וו גרירה לרכב מחיר הוגן, בררו בכמה סוכנויות ומוסכים ובצעו סקר שוק קצר.
חשוב מאוד להתקין אותו במקום מוסמך שלא יפגע בשלדת הרכב. מצד שני, אל תסכימו לקבל על וו גרירה מחיר גבוה מאוד וכל עוד הצוות המתקין עומד בתנאים, שלא יגלשו מטווח המחירים הממוצע בשוק. בנוסף להתקנת ה-וו נדרש לעדכן את משרד הרישוי על ההתקנה ולקבל רישיון רכב מעודכן שהוו גרירה מופיע בו .

התקנת וו/התקן גרירה על הצד הטוב ביותר

אביב סוכנויות עוסקת בתחום הרכב והשטח, מייצרת ומתקנת נגררים באיכות הטובה ביותר. מומחית בשיווק ומכירת רכבי שטח מיולים וכלים תפעוליים, כל אלו מעל 20 שנים של ניסיון.
ליצירת קשר למען ייעוץ או שאלות לבירור על נגררים והתקנים התקשרו ל 04-6424001 נשמח לעמוד לשירותכם